Den Země v naší škole

V naší škole jsme se snažili dětem přiblížit informace o Dni Země.

Nejdříve jsme je seznámili s historií Dne Země. Vypracovávali jsme pracovní listy, kde děti třídily odpad do správných kontejnerů. Popisovaly, jak pomáhají naší planetě. Co je ekologické a čím bychom neměli plýtvat. V matematice počítaly příklady o Zemi. V pracovních činnostech vyráběly chobotnice z PET lahví, kašírovanou planetu Zemi, přání pro planetu Zemi. Během vycházky uklízely odpadky v Nosislavi. Zároveň jsme v první třídě využili nabídku projít si Jarní stezku lesem, kterou připravily úžasné maminky z centra Nosislávek. Děti to velmi bavilo a získaly nové informace o jarních květinách a přírodě. Ráda bych tímto poděkovala všem maminkám, které se nám snaží učení zpestřit. Děkujeme za Vaši spolupráci.

Předchozí

Následující