Zprávy ze školské rady

Milí rodiče, děkuji za projevenou důvěru v podzimních volbách do školské rady. Neváhejte se na mě obracet s radostmi i starostmi, které nám i dětem škola přináší. Pro tento účel mě můžete kontaktovat prostřednictvím FB nebo pište na email rodice.nosislav@gmail.com. Školská rada je orgán školy umožňující rodičům, učitelům, zřizovateli a dalším osobám podílet se na správě a rozvoji školy. Individuální problémy prosím řešte osobně s konkrétním učitelem. Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci

S pozdravem

Kateřina Baťalíková  

 

Minulý týden proběhl lyžařský výcvik dětí napříč ročníky. Ráda bych jménem rodičů poděkovala paní ředitelce, učitelkám, všem rodičům a dalším, kteří se podíleli na organizaci a svou pomocí přispěli k bezproblémovému průběhu celého týdne. Děti si to moc užily a my moc děkujeme, že pro ně takové akce pořádáte.

Za rodiče malých lyžařů

K. Baťalíková

 

Předchozí

Následující